Kaya Training & Consulting, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında 20 yıllık deneyime sahip Kaya Grubu’nun bilgi birikimini, kadrosunun sahip olduğu uluslararası deneyim ile geliştirerek, 2006’den beri farklı sektörlerden birçok ulusal ve uluslararası şirketin yürüttüğü projelerde İş Sağlığı ve Güvenliği alanında Eğitim ve Danışmanlık çözümleri sunmaktadır.

Kaya Training & Consulting, İSG alanında nitelikli eğitmen ve danışmanlardan oluşan 60 kişilik deneyimli bir ekibe sahiptir. Kaya Training & Consulting'in danışman ve eğitmenleri; NEBOSH IGC, IOSH Managing Safely, IRATA L1, L2, L3, Dağcılık Federasyonu Antrenörlüğü, İş Güvenliği A, B, C Uzmanlığı, IOSH Eğitmenliği, Amerikan National Safety Council Eğitmenliği, Bilirkişilik, Öğretim Görevliliği gibi yetkinlik ve yeterliliklere sahiptir.

Kaya Training & Consulting, Türkiye'de hemen hemen her ilde ve dünyada 16 ülkede İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri, Stratejik Yönetim Danışmanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Müşavirliği, Eğitim Hizmetleri ile çözüm ortağı olduğu şirketlerin İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemlerini yapılandırmakta, sürdürmekte ve İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünün oluşturulmasına liderlik etmektedir.

Kaya Training & Consulting, çalışma hayatında karşılaşılan birçok tehlike grubuna özel profesyonel iç kaynaklı eğitimleri ile çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği alanında bilinçlenmesine katkı sağlamaktadır. Sağlamakta olduğu iç kaynaklı eğitimlerinin yanı sıra uluslararası tanınmış global organizasyonlar olan IOSH (Institution of Occupational Safety & Health), NSC (National Safety Council) ve IRATA (Industrial Rope Access Trade Association) kurumlarının Türkiye Partnerliğini yapmaktadır. Bu organizasyonların Dünya çapında düzenlediği eğitimleri kendi bünyesindeki eğitmenler ile sağlayabilmektedir.

KAYA TRAINING
Top