Kaya Grubu

KAYA Medya

Kaya GrubuHaberler

Kaya GrubuKAYA Kataloglar

 

Haberler

GENEL KATILIMA AÇIK EĞİTİMLERİMİZ BAŞLIYOR
07.01.2015

KAYA TRAINING & CONSULTING İş Sağlığı ve Güvenliği alanında 30 yıllı aşkın deneyime sahip KAYA GRUBU’nun bilgi birikimini, kadrosunun sahip olduğu uluslararası deneyim ile geliştirerek 2001’den bu yana farklı sektörler de çok uluslu İşveren’e ve Projelere İş Sağlığı ve Güvenliği alanında Danışmanlık ve Eğitim çözümleri sunmaktadır.

 

KAYA TRAINING & CONSULTING olarak iç kaynaklı eğitimlerimizin yanı sıra; uluslararası geçerliliği olan 2 global İş Sağlığı ve Güvenliği Organizasyonu, IOSH‘un (Institution of Occupational Safety and Health)  ve NSC’nin (National Safety Council) Türkiye çözüm ortaklığını yapmaktayız. Eğitimlerimiz kendi eğitmenlerimizle, bazı özel eğitimlerimiz eğitim çözüm ortağı olduğumuz kurumların eğitmenleri ile gerçekleştirilmektedir.

 

Bu eğitimler İş Sağlığı ve Güvenliği alanında kişisel gelişime katkı sağladığı gibi farkındalık oluşturmayı amaçlayan eğitimlerdir. Tecrübe ve deneyimin bilgiyle yoğrulması İş Sağlığı ve Güvenliği alanında doğru uygulamaların davranış alışkanlığı haline gelmesini sağlamaktadır. Sizlerin de bu eğitimleri almış olmanız İş Sağlığı ve Güvenliği alanında güvenlik kültürünün yayılması, davranış alışkanlığının oluşmasına katkı sağlayacaktır.

Kaya Grubu